середа, 27 травня 2015 р.

рожево-бірюзове натхнення

більше року тому на день народження я отримала маленькі гарненькі рамочки, вони мені дуже сподобалися, дві одразу знайшли жителів, третя теж, просто він іще не вишитий, а от з останньою була засада - колір надто специфічний

до кого я тільки не чіплялася з запитанням - що туди можна вишити?
а потім я побачила це чудо
у виконанні Тоні
воно запало мені в саме серце і саме щось подібне мені хотілося запхнути в мою рамочку, але я не могла нічого такого пригадати і знайти, аж поки та ж таки Тоня не запитала про якусь французьку схемку і я полізла в свої завали ...
а там - о, диво! - семплер зі схожими відтінками
який був безжалісно позбавлений більшої своєї частини, а те що, залишилось трохи перефарбоване (склянка), і на світ народилася ось така крихітка
мені здається - вони знайшли одне одного :)

14 коментарів:

 1. Оксано, яка краса! І така манюнька! Дуже пасують одне до одного і дизайн, і рамочка! А завдяки оцим пімпочкам по краю рамочки усе схоже на пінкіп.
  Я кілька днів вже вибираю дизайни для обміну, і теж довго роздивлялася цей семплер, дуже подобається :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую
   так, семплер весь дуже гарний, хочеться його весь вишити, але нема куди

   Видалити
 2. Навіть не знаю, що мене більше тішить - те, що рамочка знайшла собі мешканця, сама ніжна вишивка чи той факт, що моя робота стала джерелом натхнення :)))

  Але ж як ти "впізнала" у тому семплері те, що треба - дивуюсь, мені б "милив" очі колір тканини і сірий відтінок склянки.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. після фото я знала в якому напрямку рухатися :)
   спочатку засмутилася, що у мене тільки молочна 40-ка, а не такого кольору, як на семплері, але зараз зовсім не шкодую про це

   Видалити
 3. Стиляча така манюня-гарнюня. Все дуже пасує одне одному. Я тепер теж таку квіточку хочу. До речі мені через тиждень треба два подарунки вишиті мати - от я і слямзяю твою ідейку, добре? :))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую
   лямзай, мені не шкода, головне маленькі прикольні рамочки знайти

   Видалити
 4. Оксана, дуже гарно та гармонічно все получилося :)

  ВідповістиВидалити
 5. Оксана, чудесная идея и воплощение! Всё так классно сочетается. Прелесть просто!

  ВідповістиВидалити
 6. Я теж тепер хочу цей семплер!!! Оксана, як кажуть, у кожного є своя пара, рамочка почекалася свою другу половинку ;) Дуже гарно!

  ВідповістиВидалити
 7. Дуже мила і тендітна мініатюра! :)

  ВідповістиВидалити
 8. дякую всім за оцінку крихітки

  ВідповістиВидалити
 9. Просто очаровательная миниатюрка!!! Оксаночка, замечательный выбор сюжета и, конечно, абсолютно правильная идея немного изменить цвет стаканчика!!! Абсолютная гармония рамочки и вышивки!!!

  ВідповістиВидалити